Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Підсумковий брифінг Наталії Остапченко станом на 26 червня щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області

 

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1366 осіб, з яких 29 – за минулу добу.  Про це йшлося сьогодні, 26 червня, на щотижневому підсумковому брифінгу щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“Поступово відновлюється робота різних закладів у Житомирській області з дотриманням усіх карантинних обмежень. Проте сама епідеміологічна ситуація в нашій області залежить від нас з вами. Ми й надалі повинні дотримуватися карантинних норм, аби не повернутися до посилення карантину”,  — зазначила Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик проінформував, що сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходиться 95 пацієнтів. Інтенсивної терапії потребують 11 людей. Серед пацієнтів, хворих на коронавірус, 88 дітей та 224 медичні працівника, стан усіх задовільний.

 Зверніть увагу! Керівництво Житомирської ОДА проводитиме підсумкові онлайн-брифінги щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області у понеділок та п’ятницю о 10:30. Кожен може дивитися трансляцію брифінгу в режимі реального часу на сторінці Житомирська ОДА у Фейсбуці.

 Представники ЗМІ можуть надсилати запитання у Viber-групу або за номером телефону: (067) 399-23-84.