На Житомирщині здійснено перевірку вже 262 АЗС

Сьогодні, 8 липня, відбулося чергове засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території регіону. Провів засідання перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, станом на 07.07.2020 в Житомирській області здійснено перевірку 262 об’єктів, у тому числі:

enlightenedприпинено діяльність  –  33 АЗС;

enlightenedскладено адміністративних протоколів – 43;

enlightenedвилученого пального 254 тонн, на суму – 6,4 млн грн;

enlightenedнакладено арешт на пальне – 26,4 тонни;

enlightenedнараховано штрафних та фінансових санкцій – 29,6 млн грн;

enlightenedвилучено обладнання на суму – 4,8 млн грн. “Житомирська область – серед лідерів у боротьбі з нелегальною торгівлею нафтопродуктами. Наша мета – не просто припинити діяльність незаконних АЗС, а легалізувати її. Після отримання відповідних ліцензій вони сплачуватимуть податки та приноситимуть додаткові надходження до бюджету області”, – зазначив Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що в Житомирській області працює телефонна «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті. Повідомити про розташування незаконних автозаправних станцій можна за телефоном (0412) 47-46-33.

Переглянути зареєстровані на території області АЗС можна за посиланням