COVID-19 на Житомирщині: 16 нових випадків захворювання та 17 жителів області одужали

м

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1500 випадків інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (8 липня) хворобу виявили ще у 16 жителів м. Житомира, Баранівського, Житомирського, Коростенського, Лугинського, Малинського, Овруцького, Попільнянського та Черняхівського районів. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 1078 осіб що складає понад 70%. За минулу добу повторне ПЛР-дослідження не виявило вірусу ще у 17 жителів області з м. Житомира (7), Андрушівського (1), Бердичівського (2), Житомирського (6), Любарського (1) районів.

Таким чином на сьогодні в області 390 пацієнтів, які ще хворіють на коронавірусну інфекцію.

За 8 липня коронавірус підтвердили у:

м. Житомирі – 6 (жінка, 33 роки; жінка, 56 років; жінка, 54 роки; чоловік, 70 років; чоловік, 64 роки; жінка, 68 років);

Баранівського району – 1 (чоловік, 77 років);

Житомирського району – 2 (жінка, 47 років; жінка, 64 роки);

Коростенського району – 1 (чоловік, 44 роки);

Лугинського району – 1 (чоловік, 77 років);

Малинського району – 1 (чоловік, 37 років);

Овруцького району – 1 (чоловік, 52 роки);

Попільнянського району – 2 (жінка, 54 роки; жінка, 32 роки);

Черняхівського району – 1 (жінка, 34 роки).

Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Слідкуйте за новинами про COVID-19 на Житомирщині на офіційному вебсайті Житомирської обласної державної адміністрації та офіційному Telegram-каналі для інформування жителів Житомирської області про поширення коронавірусу.