Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 4470 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 15.09.2020 (за минулу добу – 14 вересня) зареєстровано 80 нових лабораторно підтверджених випадків.  Всього випадків (з наростаючим підсумком) –  4470. Одужало всього – 2350.

Померло всього – 86.

За добу надійшло повідомлення про підозру – 80.

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 6010.

Всього проведено досліджень за добу лабораторією ОЛЦ – 361.

Всього проведено досліджень (з наростаючим підсумком) лабораторією ОЛЦ – 34652.

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 14 вересня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у закладах охорони здоров’я першої хвилі – всього ліжок 920; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 267 зайнято хворими на COVID-19 (29,0% від загальної кількості ліжок);

у закладах охорони здоров’я другої хвилі – всього ліжок 543; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 (0% від загальної кількості ліжок).

Нагадуємо, що Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня.

З 14 вересня діє новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.