Проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 вересня під керівництвом голови Малинської районної державної адміністрації Сергія КИРИЧЕНКА проведено позачергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. Зокрема, розглянуті питання: щодо участі батьків у вихованні дитини; щодо надання висновку про доцільність бути опікуном 4-х онуків; щодо можливості бути опікуном малолітніх брата та сестри-дітей; позбавлених батьківського піклування.

Під час засідання Комісії погоджено  перебування малолітньої дитини в спеціальній школі-інтернаті. Розглянуто 2 повідомлення від суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Затверджено  звіт про стан утримання, навчаннята виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомній сім’ї. Обговорено та затверджено 38 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Робота в даному напрямку продовжується.