Покладання квітів до Меморіалу пам'яті Героїв Базару

Напередодні Дня Гі́дності та Свобо́ди за участі першого заступника голови облдержадміністрації Федоренка В.І., голови Малинської  райдержадміністрації Кириченка С.В., голів Народицької та Коростеньської райдержадміністрацій відбулось покладання квітів до Меморіалу пам'яті Героїв Базару в с.Базар Народицької селищної територіальної громади.

Меморіал з іменами полеглих воїнів був відкритий у 2000 році для вшанування пам'яті Героїв Базару — 359 полонених вояків похідної групи Армії УНР, які відмовились перейти на службу до Червоної Армії і були розстріляні 21 листопада 1921 року біля с. Базар Житомирської області.

Також під час зустрічі обговорено питання створення музею в с.Базар до 100-ї річніці з дня цієї трагедії.