День Гідності та Свободи

Про проведення уроків мужності (звитяги) з нагоди Дня Гідності та Свободи -  Новини

Щороку 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи, встановлений з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Відкрите тримісячне протистояння між владою та активістами призвело до численних людських жертв. Ці події назавжди змінили історію українського сьогодення. Традиційно 21 листопада люди віддають шану загиблим під час Революції Гідності.