6 грудня - День збройних Сил України

Напередодні свята, 4 грудня, голова  Малинської районної державної адміністрації Сергій КИРИЧЕНКО спільно з  Малинським  міським головою  Олександром Ситайлом  привітали військовослужбовців Малинського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з професійним святом.
Привітав колектив і військовий комісар Вадим ФІЛОНЕНКО та побажав військовослужбовцям здоров’я, щасливого та заможного життя, і щоб держава завжди дбала про свою армію.
 Кращим військовослужбовцям  Ігорю МУЗИЦІ, т.в.о. заступника військового комісара - начальника  відділення рекрутингу та комплектування, Івану ОЛІФІРЕНКУ, т.в.о. опретора відділення військового  обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу вручено спільні  грамоти та цінні подарунки Малинської районної державної адміністрації та Малинської районної ради за військову професійну майстерність, віддану працю,  старанність і сумлінне виконання визначених завдань.
Шановні військовослужбовці!  Навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямовуєте всі свої сили й професіоналізм на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.
Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд!  Бажаю успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави.

Голова Малинської районної державної адміністрації
Сергій КИРИЧЕНКО