Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

15 січня фахівці із соціальної роботи Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із працівниками служби у справах дітей управління гуманітарної сфери райдержадміністрації та Малинського ВП в рамках роботи Мобільного консультаційного пункту відвідали сім’ї Морозівської та Малинівської сільських рад. В двох сім’ях домашнє насильство вчиняється вже неодноразово. З даними сім’ями проводилась профілактична робота, насильники притягувались до адміністративної відповідальності, проте це не вплинуло на їх поведінку. Сподіваємось, що із новими змінами у законодавстві, насильники понесуть заслужене покарання та переглянуть своє відношення до своїх близьких.

Детальніше...

 Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія - в мене викрали закордонний паспорт. Згодом все відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка,  як правильно діяти в такому випадку?  

Людмила Поліщук

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Згідно з чинним законодавством, паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. На жаль, втрата паспорту чи інших документів за кордоном - неприємна ситуація, але не потрібно панікувати.

Детальніше...

Весілля – це завжди радісна подія. А ювілейне весілля – вдвічі. Проживши у парі зі своєю «половинкою» 10, 25, а то й усі 50 років, подружжя, так би мовити, з легкої руки Міністерства юстиції України віднедавна має гарну нагоду повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день у своєму житті.   

На Житомирщині ця послуга – повторне  святкування ювілейної дати шлюбу  – надається усіма 23-ма відділами державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).   Її можуть замовити як сімейні пари, так і їхні рідні чи друзі. Протягом жовтня – грудня 2018 року, відколи цей сервіс був запроваджений, можливістю «повторно одружитися» скористалися понад 15 подружніх пар.

 Вартість такої послуги – помірна і залежить від того, який вид обряду обирає замовник: традиційний, європейський, за скороченим сценарієм (176 гривень), індивідуальний (обійдеться у 579 гривень), чи взагалі за межами відділу ДРАЦС (понад 700 гривень). У вихідні та святкові дні заплатити за обряд треба трохи більше.

Церемонія відбувається з усіма необхідними атрибутами, що дають сімейним парам можливість поринути думками у день власного весілля, з урочистими обітницями одне одному, обміном обручками, музичним супроводом та з весільним рушником. А крім того, подружжя знову отримає свідоцтво про шлюб, однак уже з позначкою «повторно».

На дорогах Малинського району, першочерговим завданням залишається питання щодо очистки доріг від снігу. Для цього використовуються всі можливості та ресурси. Наразі на дорогах району працює техніка ТОВ “Лазурит”, яка розчищає дороги в напрямку сіл Жабоч та Гамарня. 

Що таке патронатна сім’я?

Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд,  виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Часто трапляються випадки, коли дитину необхідно вилучити із загрозливого для її життя та здоров’я середовища.

 

Детальніше...

Хто має право вступати в шлюб?

 Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою, може створити сім’ю. А в окремих випадках, якщо є відповідне рішення суду про надання права на шлюб, створити сім’ю можуть навіть шістнадцятирічні.

Детальніше...

Україна завершила підготовку основних документів до запуску лібералізованої моделі роздрібного ринку електроенергії з 1 січня. Всі колишні обленерго розділилися на операторів системи розподілу та постачальників.

Будь-який споживач, який залишився без постачальника або не встиг вчасно укласти договір на покупку електроенергії, має право скористатися послугами постачальника «останньої надії» – але тільки на термін не більше трьох місяців.

Детальніше...

За  інформацією  Малинської міської філії  Житомирського обласного центру зайнятості

 Послугами служби зайнятості у січні-грудні 2018 року скористалися 2183 незайняті особи, в т.ч. 1302 отримали статус безробітного  (2017 рік – 1310 осіб, 2016 - 1466), з них 517 - мешканці сільської місцевості.  Цифри свідчать про те, що на ринку праці Малинщини відбувається зменшення зареєстрованого безробіття. Така тенденція спостерігається і загалом по Україні.

Детальніше...

Так називається  профілактична акція, яка  проводиться упродовж зимових місяців і охоплює всі райони області.

У рамках акції фахівці Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активізували напрямок роботи, пов’язаний із виявленням найуразливіших категорій населення, до яких відносяться сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, з метою надання їм своєчасної соціальної підтримки у зимовий період, попередження нещасних випадків, бездоглядності, порушень безпеки життєдіяльності тощо.

Детальніше...