Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

На Житомирщині стартували масштабні навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами області, які триватимуть до 28 вересня.

Підрозділ територіальної оборони  сформований на Малинщині  і наразі  також проходить військовий вишкіл.

Детальніше...

споживачі газу Житомирщини можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні.  Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезапежність» стартує напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць. Зазначена ціна включає вартість газу, послуги транспортування та розподілу та НДС.  Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».

Детальніше...

Малинський об’єднаний військовий комісаріат звертає увагу громадян на те, що у рамках проведення навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони міста Малина та Малинського району, 26-27 вересня 2019 року відбудеться відпрацювання практичних дій по охороні та обороні органів державної влади та військового комісаріату.

З цією метою буде здійснюватися охорона та оборона адмінприміщення  Малинської РДА, патрулювання по місту, облаштування блок постів навколо Малина, охорона та оборона мостів.

Малинська районна державна адміністрація щиро  вітає чисельний загін  лісників району, ветеранів лісової  галузі з професійним святом – Днем працівника лісу!

Кожен з вас стоїть на сторожі гармонії й порядку в лісовому господарстві, самовіддано служить обраній справі, аби зелене намисто району щедро слугувало iнтересам людей та народному господарству.

Прийміть слова щирої вдячності і пошани за вашу працю, за все те, що ви робите для добробуту нинішнього і майбутніх поколінь.

Продовжується реконструкція районного Будинку культури, яка розпочалася у вересні 2018 року. Цей проект  розрахований на 2 роки – 2018 і 2019, і оцінений у  33 млн грн.

Детальніше...

Традиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури і спорту управлінням гуманітарної сфери спільно з відділом освіти Малинської райдержадміністрації проводиться турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті викладача Малинського лісоколеджу Васильчука Анатолія Леонідовича, який присвятив своє життя вихованню молоді, підготовці спортсменів високого рівня.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський заявив, що санкції є дієвою «зброєю» дипломатії як єдиного шляху до завершення війни на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України.

«Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо завершити війну та повернути свої території. Але я не раз казав: єдиний шлях до цього – це дипломатія. Її потужна та дієва зброя – це саме санкції», – наголосив Президент України під час виступу на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії, що триває у Мистецькому арсеналі у Києві.

Детальніше...

 У січні 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

16 вересня у закладах середньої освіти України стартує тиждень протидії булінгу. Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України» № 27-ІХ, ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2019 року.

Детальніше...