Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Програма соціально-економічного розвитку Малинського району на 2017 рік

Упродовж останніх років однією із ключових тем порядку денного всіх нарад, колегій, семінарів залишається питання неналежного стану доріг у районі. Частo погані дороги пов’язують з недостатнім обсягом фінансування. При цьому проблема недофінансування − болісна, але далеко не ключова. Маємо ще відсутність належного контролю за ремонтом доріг,  а відтак - неефективне використання бюджетних коштів. Саме так сталося і на Малинщині, де у 2017 році у рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в Житомирській області проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Житомирської області Забране – Візня, через Буки, Ворсівку згідно Договору №178 між Службою автомобільних доріг у Житомирській області (Замовник) та ТОВ «Вест Білдінг Груп» (Підрядник).

Детальніше...

Занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Хрещення Господнього. Для того, щоб купання в крижаній воді пройшло максимально корисно і безпечно, відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації надає інформацію щодо правил купання в ополонці.

Слід пам’ятати:

Детальніше...

З 01 січня 2018 року набирають чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям ( батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного із батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Детальніше...

З 24 лютого 2018 року постраждалі учасники Революції Гідності та члени сімей загиблих отримають право на 75-відсоткову знижку плати за користування житлом та комунальні послуги, а також право на інші пільги, передбачені ст.12 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Детальніше...

(Із виступу начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Олександра Осадчого на позачерговій колегії райдержадміністрації 17.01.2018 р.)

Детальніше...

За інформацією Малинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області протягом 2017 року за оперативними даними МОЗ по Україні зареєстровано 4782 випадки захворювання на кір у 24 регіонах України. Це у 46,7 разів більше, ніж за 2016 рік. Ріст захворюваності відбувся в основному за рахунок дітей, питома вага яких серед хворих становила 73%. Найбільший рівень захворюваності кором спостерігався в Івано-Франківській, Одеській і Закарпатській областях. В Одеській області зареєстровано 5 летальних випадків від кору.

Детальніше...

У 2017 році у Житомирській області уклали 5093 кредитні договори на отримання «теплого» кредиту – 5066 із фізичними особами та 27 із ОСББ.

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

Детальніше...

З 1 січня 2018 року розпочалось поетапне запровадження медичної реформи в Україні – принцип «гроші ходять за пацієнтом» працюватиме для первинної ланки.

Це одна з головних реформ, яку Президент Петро Порошенко підписав в останні дні 2017 року.

Міністерство охорони здоров’я розробила детальний план впровадження медичної реформи. Тому жителі Житомирщини разом зі всіма українцями пройдуть кілька етапів реформи первинної ланки у 2018 році.

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав. 

Детальніше...