Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Програма соціально-економічного розвитку Малинського району на 2017 рік

В останні осінні дні Україна традиційно вшановує своїх годувальників - людей, які працюють на землі. З цієї нагоди 17 листопада у великій залі райдержадміністрації зібралися керівники сільськогосподарських формувань та кращі працівники аграрної галузі.

Детальніше...

Малинська районна державна адміністрація надає для ознайомлення проект Програми соціально-економічного розвитку Малинського району на 2018 рік.

Пропозиції, зауваження та доповнення до Програми просимо адресувати відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації за телефоном: 5-23-47, або електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Programa 2018.doc)Programa 2018.doc682 Кб

Військовослужбовці строкової служби та служби за контрактом мають пам’ятати про те, що за самовільне залишення військової частини або місця служби передбачені всі види відповідальності, у тому числі й кримінальна.
    Самовільним є таке залишення частини або місця служби, що вчинене без дозволу начальника (командира), який згідно із законодавством уповноважений надавати такий дозвіл.

Детальніше...

З метою відпрацювання правильних дій, правил та навичок учнів, учителів та обслуговуючого персоналу у школах району проведено тренування з евакуаційних заходів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

У ході тренувань найкраще проявили себе працівники та учні Луківської і Морозівської загальноосвітніх шкіл.

Під час засідання комісії обговорювалися критичні ситуації в кількох родинах із числа таких, що вже перебувають на обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та під соціальним супроводом РЦСССДМ, і тих, що потрапили у поле зору відповідних органів нещодавно.

Детальніше...

12 листопада відбувся фінальний поєдинок розіграшу кубка «Осінь» з футболу за участі команд «Колос» (с.Головки) та «Євро Пак» (с.Нові Вороб’ї). З рахунком 0:1 кубок дістався футболістам з Нових Вороб’їв.

Кращими гравцями фінальної зустрічі стали Прокопенко Вадим та Гаєвський Олександр.

Цьогорічний розіграш кубка «Осінь» стартував 4 листопада. Позмагатися за кубок на футбольні поля вийшло 10 команд.

З метою інформування населення до Малинської райдержадміністрації   надійшов наказ управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області   від 27 жовтня 2017 року № 68-У «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах, що знаходяться у зоні контролю Житомирського рибоохоронного патруля».

Детальніше...

Працівники культури Малинського району відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, зібравшись 10 листопада у районному будинку культури.

Детальніше...

Відповідно до частини 5 статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавцям забороняється застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин, вчиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин.

Відносини за цивільно-правовим договором регламентуються не трудовим законодавством, а виключно цивільним. Тобто дві рівноправні сторони домовляються про виконання робіт або надання послуг (їх вичерпний перелік, строки виконання і вартість зазначаються в договорі). Факт виконання робіт (надання послуг) оформляють відповідним актом.

Виконавець (підрядник) за цивільно-правовим договором отримує оплату не за процес праці, а за її результат. Таку особу не включають до штатного розпису, вона не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, не має права на соціальні гарантії від держави (наприклад, оплату «лікарняних», надання відпусток – щорічних, відпусток без збереження заробітної плати, у зв’язку з навчанням та ін.), які надаються працівникам, котрі працюють за трудовим договором.

Це день світлої пам’яті про подвиг солдатів ІІ-ї світової війни, чия самовідданість, мужність, героїзм, нездоланна стійкість принесла визволення нашій землі від нацистів.

Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, живими і полеглими, перед усіма солдатами, яких доля вишикувала у військові колони і провела через полум’я Великої Вітчизняної війни.

З нагоди пам’ятної дати керівництво Малинщини, учасники війни, мешканці Малина поклали квіти до Меморіалу Героям Малинського підпілля, Алеї Слави.

У ці дні квіти ляжуть до підніжжя пам’ятників та обелісків в селах і селищах району, які нагадують про тих, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, кому випали сліпучі миттєвості подвигу і многотрудні дні та ночі, для кого життєвий шлях завершився на війні і кому судилося повернутися з неї живим.