Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ інформує:

За повідомленням голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка на прес-конференції 5 січня 2016 року, з 11 січня 2016 року Міграційна служба розпочала запровадження паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки, яку європейці називають ID-карткою.

На чіп пластикових карток буде записано персональні та біометричні дані власника документа, у тому числі місце проживання та сімейний стан. Фотографії для оформлення ID-картки надавати не потрібно.

Голова Міграційної служби зазначив, що на першому етапі новий документ оформлюватиметься безкоштовно громадянам, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше.

Детальніше...

Дочірні категорії

Загальнонаціональний право?просвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО?!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.