Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Горить трава!!!

 За інформацією Малинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Житомирській області в період з 21 серпня по 29 серпня 2016 року в районі сталось 7 пожеж в екосистемах району, в результаті чого вигоріла значна площа сухої рослинності. Причиною пожеж є людська недбалість та необережне поводження з вогнем.

 Тому, враховуючи погодні умови та високу пожежну небезпеку в районі, відділ з питань цивільного захисту Малинської районної державної адміністрації спільно з Малинським міськрайонним відділом Управління ДСНС України в Житомирській області закликають дотримуватись правил пожежної безпеки на присадибних ділянках.

Детальніше...

Про зміни у законодавстві

 Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1462-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року.

 Закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників антитерористичної операції.

 Законом вносяться зміни до статей 1 та 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям» щодо не включення до сукупного доходу сім’ї, яка претендує на отримання такого виду державної соціальної допомоги, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення.

 Законом встановлено, що до заяви про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи у антитерористичній операції.

 Реалізація Закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції.

 Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.