Про державну економічну програму з енергоефективності

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 № 243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» виділяються кошти мешканцям як приватних, так і багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, крім робіт.

Для отримання компенсації необхідно: вибрати товар (негазовий котел, матеріали, обладнання), необхідний для проведення енергозберігаючих заходів; оформити пакет документів для прийняття рішення по кредиту (зі списком можна ознайомитися на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку); отримати згоду банку на оформлення кредиту; внести мінімальний внесок з підтвердженням в банк; підтвердити придбання вищезазначених товарів в банк для інформування Держенергоефективності України.

Держава компенсує: -20% від загальної суми кредиту, максимум 5 тис. грн., - на купівлю негазових котлів; - 30% від суми кредиту, максимум 10 тис. грн., - на купівлю енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або для квартир у багатоквартирних будинках; - 40% від суми кредиту на придбання матеріалів і устаткування, максимум 10 тис. грн. на одну квартиру, - для багатоквартирного будинку. Кредит надається на термін до 3-х років під 25% річних.

Більш детальну інформацію можна отримати в Контакт-центрі (тел.: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).