Щодо зміни постачальника природного газу

З 1 липня 2015 року постачання природного газу споживачам Житомирської області (крім м. Коростишева і Коростишівського району) здійснює нове підприємство - ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» (відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 28.05,2015 № 1646.

У зв'язку зі зміною постачальника всім категоріям споживачів необхідно укласти новий договір з ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» про надання послуг з газопостачання. Адже договірні відносини зі споживачем газу передбачені Правилами надання населенню послуг з газопостачання (постанова КМУ від 09.12.1999 №2246).

Всім споживачам природного газу у місті і селах району пропонується інформація   щодо  укладання договорів та  оплати за газ за новими платіжними документами (квитанціями) .

Ознайомитися з примірником нового тристороннього договору, умовами та процедурою його оформлення споживачі також можуть особисто, звернувшись до представника ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», який знаходиться у районному управлінні з експлуатації газового господарства чи дільниці, за телефонним номером у рахунку (квитанції), а також на сайті ПАТ «Житомиргаз» - http://zt.104.ua.

Порядок оплати за послуги з газопостачання за квитанціями

Розрахунки за надані послуги з газопостачання ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» здійснюватиме за платіжними документами, які виписуються газопостачальним підприємством (рахунками).
У рахунку вказаний обсяг споживання газу і його вартість.
Зняття показань лічильників газу споживач повинен проводити щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим.

Тепер споживач може обирати:
самостійно вказати показання лічильника у правій нижній частині рахунку в передбаченому рядку «Попередній показник» і «Фактичний показник» і сплатити за фактично спожитий обсяг газу;
оплатити прогнозний платіж, вказаний в рядку «Рекомендовано до сплати».

Суму нарахувань, яка зазначена в рахунку за повний календарний місяць (з урахуванням прогнозного платежу) є рекомендованою. Якщо споживач не погоджується із зазначеною сумою, працівник ПАТ «Житомиргаз» (районного управління чи дільниці) обов'язково здійснить контрольне зняття показань лічильника, яке споживач засвідчить своїм підписом.

Якщо через відсутність контрольних показань нарахування не збігається з фактичними цифрами, газопостачальне підприємство виконає перерахунок відповідно до отриманих від споживача фактичних показань лічильника. При потребі зі споживачем буде складений акт звіряння розрахунків.

Передати показання лічильника споживач може за телефоном у квитанції та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зазначивши повну адресу проживання та номер особового рахунку).

Сплатити за послуги з газопостачання споживачі природного газу можуть у відділенні та «Укрпошти» та будь-якого банку (без комісійного збору у філіях банківських установ «Ощадбанк», «Приватбанк», «Банк Хрещатик», «Перший Інвестиційний Банк», «Банк Фінанси та Кредит»).

Отримати додаткову інформацію про всі види послуг ПАТ «Житомиргаз» можна на офційному сайті - http://zt.104.ua.

Порядок укладання договору з новим постачальником природного газу

У зв'язку зі зміною постачальника газу з 1 липня 2015 року всім побутовим споживачам необхідно укласти новий договір з ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» про надання послуг з газопостачання.

Куди звертатися споживачам
1.    Звернутися до ПАТ «Житомиргаз» (районного управління, дільниці) за умови, якщо відбулися зміни власника помешкання та інші зміни, які впливають на нарахування плати за газ, а також якщо необхідно звірити розрахунки.
2.    Зачекати на представника ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» укласти новий договір вдома.

Документи, необхідно надати (пред'явити) для укладення нового
тристороннього договору:
1.    Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства - національний паспорт або документ, що його замінює);
2.    Технічний паспорт на будівлю або домову книгу;
3.    Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім'ї);
4.    Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі - продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
5.    Технічний паспорт газового обладания і лічильника газу (за наявності);
6.    Документ, що підтверджує право на отримання пільги (за наявності). Переукладання договорів не вимагає від споживачів газу будь-якої додаткової оплати.

Документи п. 2-6 необхідно надати ТІЛЬКИ тим споживачам, де змінився власник помешкання, кількість мешканців та інші зміни, які впливають на нарахування плати за газ.

Довідково. Взаємовідносини між ТОВ «Житомиргаз збут», ПАТ «Житомиргаз» та споживачами природного газу, в тому числі в частині нарахування та оплати за газ, зняття показань лічильників газу, врегульовані Правилами надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими постановою КМУ від 09.12.1999р. № 2246.

Ознайомитися із договором можна на сайті ПАТ «Житомиргаз» http://zt.104.ua.