Візит Голови Державної казначейської служби України

1 серпня 2015 року  у великій залі райдержадміністрації відбулася зустріч керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ району та міста, керівництва району, сільських та селищних голів з Головою Державної казначейської служби України Слюз Тетяною Ярославівною.

Метою робочої поїздки на Малинщину стала презентація концепції розвитку Казначейства, а саме перехід до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Під час зустрічі обговорені питання щодо стану казначейського обслуговування у районі та місті, про зміни  у бюджетному законодавстві. Також Тетяна Ярославівна відповіла на запитання сільських голів Любович та Гориня і поцікавилася  виконанням бюджету району.