Бережи Україну! Бережи себе, Голово!

Недашківський сільський голова Валерій Недашківський – єдиний на Малинщині очільник сільської громади, котрий захищає Україну, перебуваючи на бойових рубежах в АТО. Його було призвано на початку 2015 року, а в липні він перебував у відпустці у рідному селі.

Відпустка до рідного краю промайнула швидко для   43-річного вояка. Ось вже родина проводжає чоловіка й тата знову на схід країни.

Але і в родині колег та земляків Валерій  Іванович  не обділений увагою. Провести його в дорогу й побажати щасливого повернення з перемогою прийшли представники місцевого самоврядування, райдержадміністрації, однокласники і односельці.

Сьогодні він, захисник у лавах ЗСУ, у тривожному сьогоденні Донбасу відгукується на поклик свого чоловічого мужнього сумління і на позивний «Голова». Але сподівається і ділиться цим сподіванням з нами, що в Україну, в наші душі повернеться мир, а Валерій повернеться до дружини, дітей, рідної недашківської громади.