Вагомих успіхів усім працівникам будівельної галузі!

7 та 8 серпня 2015 року представники офіційної влади Малинщини вітали колективи ПАТ «Малинський каменедробильний завод» та ТОВ «Юнігран» з їхнім професійним святом, яке відзначається кожної другої серпневої неділі – Днем будівельника.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Володимир Литвиненко висловив вдячність керівництву та працівникам підприємств  за нелегку працю, за те, що зберегли галузь у важкі економічні часи, і сьогодні нарощують та оновлюють виробництво, запроваджують новітні технології, вносять значний вклад у розвиток економіки району та держави.

За сумлінну працю, високий професіоналізм  та з нагоди Дня будівельника Подякою голови районної державної адміністрації, голови районної ради  відзначено ряд працівників ПАТ «Малинський каменедробильний завод» - Ткаченка В.О., Храпака В.В., Іваніченка І.М.; ТОВ «Юнігран» -  Мойсієнка С.В., Семенюка І.В., Матвеєва М.Ю., Фефелову К.О., Майзенфельдера С.І., Можарівську М.М.