Вони стали на захист своїх рідних та Батьківщини

Вручення медалей та посвідчень учасникам бойових дій – нашим захисникам на сході України – відбулося 19 серпня 2015 року у великій залі Малинської райдержадміністрації.

Нагрудний знак «Учасник АТО», а саме так зветься відзнака, є додатком до посвідчення з такою ж назвою. Посвідчення є підтвердженням статусу учасника бойових дій і гарантом держави на підтримку. Влада має надати демобілізованим повний соціальний супровід – оформлення грошової допомоги, пільг, працевлаштування, медичного забезпечення, виділення земельних ділянок тощо.

Медаль заснована Кабінетом Міністрів України і вручатиметься й надалі всім, хто набуватиме статусу учасника АТО.

Захисники отримали відзнаку й вітання від заступника комісара Малинсько-Радомишльського об’єднаного райвійськкомату Миколи Косса, голови райдержадміністрації Володимира Литвиненка, голови районної ради Миколи Савченка, міського голови Олексія Шостака.

Землякам, що захищали Україну і народ у в протистоянні агресії сусідньої держави та тероризмові й сепаратизмові, учасники зібрання подякували щирими вітальними словами  від імені громади Малинщини.