За підсумками проведення 6-ї хвилі мобілізації

Високу оцінку голови Житомирської обласної державної адміністрації отримав Малинський район.

Як повідомлялося офіційно  Житомирщина увійшла до кількох найактивніших за виконанням мобілізаційного плану областей України. А вже в області аналогічно – Малинщина.

Слова подяки за це були висловлені 20 серпня 2015 року на нараді в облдержадміністрації особисто голові Малинської райдержадміністрації Володимиру Литвиненку, колективу Малинсько-Радомишльського об’єднаного райвійськкомату, Малинському відділу управління МВС України в Житомирській області. Йдеться про виконання плану з мобілізації на 117 відсотків. На тлі районів, котрі не виконали доведені рівні 6-ї хвилі мобілізації, наш район виглядає як найбільш свідомий та дієвий.

Окремо керівництво області та району дякує членам громади, які виявили високу громадянську свідомість і особисту зрілість й не ухилялися від мобілізації, прийшовши на поклик Батьківщини та свого військового обов’язку до пунктів мобілізації.