Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

На Малинщині відкрився 15-й дитячий дошкільний заклад

 

Цьогоріч у районі розпочали роботу два дошкільні заклади. Перший  був відкритий у Недашках, а минулого тижня аналогічну подію святкували Любовичі. Хоча на неї очікували вже не один місяць. Заслуга у появі дитячого садочка в цьому селі – Любовицької сільської ради.

 

У 2015 році довелося закрити місцеву школу і діти  перейшли на навчання до Українківської ЗОШ. Відтоді сільська громада переймалася питанням збереження приміщення. Тому ідея керівництва району та очільника галузі освіти Малинщини про можливість відкриття дитячого садочка у приміщенні школи була сприйнята позитивно.

Відтак за кілька місяців не лише спроектовано, а й реалізовано наміри і сільської ради, і сільської громади. Дошкільний заклад поставлено на баланс органу місцевого самоврядування (у районі ще чотири садочки утримуються за рахунок бюджету сільських рад, а рештою 10-ма опікується районний відділ освіти).

Віднині малята Любович навчаються і граються у відремонтованому приміщенні, де для них обладнано 4 кімнати і їдальню. Таким чином, будівля не простоюватиме роками і не занепадатиме. Навпаки – помолодіє завдяки дитячому щебету. Усіх дошкільнят у новому дитячому садочку – 21.