Про соціальний захист учасників АТО

Нарада з питань допомоги учасникам АТО  та їх родинам відбулася 28 жовтня 2015 року у заступника голови Малинської райдержадміністрації Володимира Сивка. Керівники відділів та відокремлених підрозділів надали та обговорили пропозиції до проекту програми допомоги й підтримки учасників АТО. Проект програми має бути оприлюднений на розширеній нараді за участю новообраних голів та секретарів  сільських та селищних рад Малинського району орієнтовно в першій декаді листопада 2015 року.

Наступним етапом стане затвердження програми на першій сесії районної ради нового скликання, її включення до бюджету наступного року.

Станом на 29 жовтня 2015 року свої пропозиції надали управління та відділи райдержадміністрації: праці та соціального захисту населення, містобудування, архітектури та ЖКГ, у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, служба у справах дітей, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей  та  молоді та Малинський об'єднаний міський віськкомат.

Куратори проекту програми очікують на пропозиції від центру зайнятості, Малинського територіального медичного об'єднання та Малинського міського центру медико-санітарної допомоги.