Учасникам АТО – особлива увага медиків

Найуразливіші ділянки соціальної й гуманітарної підтримки учасників АТО стали предметом обговорення на робочій нараді заступників голови Малинської райдержадміністрації з представниками сфери охорони здоров’я району.

Найперше зауваження учасників наради стосувалися надання психотерапевтичної допомоги демобілізованим зі сходу країни захисникам. Наразі на спецкурсах триває підготовка медика-фахівця. Після закінчення курсів, обидва лікувальні заклади – ММРТМО й ММЦПМСД, вбачається, матимуть  медичного психолога в одній особі – по півставки на кожний заклад. Механізм надання психологічної допомоги вироблятиметься у ході надання її з урахуванням доцільності, потреби й побажань ветеранів АТО.

Йшлося також про удосконалення стоматологічного обслуговування учасників АТО в Малинському стоматологічному обєднанні. Керівник установи отримав настанови щодо виокремлення стоматологами пацієнтів зі статусом учасника АТО і ретельного забезпечення таких відвідувачів усіма належними пільгами та надання повного якісного обслуговування з дотриманням відповідних норм і вимог.