Про направлення учасників АТО на психологічну реабілітацію

Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  оприлюднено перелік виконавців послуг з  психологічної реабілітації учасників АТО.

Захисники Батьківщини можуть скористатися послугами санаторіїв «Остреч» (м. Мена, Чернігівської області),  «Феофанія» (місто Київ), «Орізонт» (смт. Сергіївка Одеської області) та «Курорт Березівські мінеральні води» (с. Березівське  Харківської області).

У цих оздоровчо-реабілітаційних закладах учасники бойових дій мають змогу безкоштовно  отримати психологічну допомогу з метою профілактики розвитку посттравматичних стресових розладів, дезадаптації, конфліктів з оточенням, а також  відновлення психічного здоров’я та ефективної соціальної поведінки, зміцнення особистісного та соціального статусу.

Термін психологічної реабілітації на базі даних закладів становить не менше 14 днів.

Кожний учасник антитерористичної операції, який має документ, що підтверджує статус учасника  бойових дій (інваліда війни) має право  звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (м. Малин, вул Тараскіна,5) із заявою  про надання послуг з  психологічної реабілітації

Детальна інформація за телефоном: 5-33-18