Учасники АТО користуватимуться правом безкоштовного проїзду

13 січня 2016 року на нараді з перевізниками, яку ініціювала  районна державна адміністрація, обговорено питання щодо пільгового перевезення окремих категорій громадян, зокрема, учасників АТО.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жанна Олексійчук  здійснила аналіз моніторингу проблем військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, зазначивши при цьому, що питання перевезення даної категорії населення потребує негайного вирішення.

Про пріоритетність пільгового перевезення учасників АТО у всіх напрямках наголосив голова районної ради Михайло Левковець.

У ході обговорення, учасниками наради досягнуто домовленості щодо  перевезення учасників АТО за наявності та при  предявленні водію посвідчення «Учасник бойових дій» або довідки про участь в АТО.

У нараді також взяли  участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Сивко та  голова малинського осередку спілки учасників та ветеранів АТО «СХІД» Євген Сермукслис.