Зустріч із ветеранами АТО

Зустріч керівництва району з учасниками АТО у Малинській райдержадміністрації, яка відбулася 10 липня 2015 року, розпочалася хвилиною мовчання за загиблими побратимами.

Потому було обговорено ряд питань, які лишаються актуальними для захисників Вітчизни, демобілізованих із зони АТО.

З оптимізмом сприйняли учасники зустрічі – вже ветерани АТО – ідею створення власного громадського об’єднання. По закінченні зустрічі учасники АТО провели установчі збори, обговорили перспективи такої організації й виокремили ініціативну групу, яка візьме на себе всі організаційні питання.

Керівники структурних підрозділів адміністрації, установ району, які працюють у системі захисту державних гарантій учасників АТО проаналізували стан вирішення гострих питань: оформлення статусу учасника АТО, отримання земельної ділянки, забезпечення пільгами відповідно до чинного законодавства та до рішень місцевих рад на території району, правовий супровід і системність належних виплат учасникам АТО.

Було наголошено, зокрема, на недостатньому рівні забезпечення медичного обслуговування ветеранів АТО та окремих випадках прояву байдужості й необ’єктивності щодо проблем захисників.

Голова Малинської райдержадміністрації Володимир Литвиненко підтримав ряд ініціатив учасників АТО, присутніх на зустрічі, пообіцявши дбати про сталу співпрацю і допомогу з боку місцевої влади обох гілок.