Інформація для осіб постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та учасників АТО

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Згідно листа МОЗ України від 25.02.2016 року № 07.07-56/55-16 з березня 2016 року ДЗ «УСДРЗН МОЗ України»  може надавати амбулаторну та стаціонарну допомогу дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО (при наявності підтверджуючого документу).

Діти та дорослі можуть  звертатися за направленням лікувального закладу або самостійно, як індивідуально, так і групами.

До стаціонару госпіталізуються діти для комплексного обстеження та лікування, оздоровлення, яке не позбавляє дитину права на санаторно-курортну путівку. Діти до 4-х річного віку госпіталізуються з мамою по догляду, віком понад 4 роки  з мамою - за клінічними показами.

При госпіталізації дітей з вчителем створюються можливості для поєднання обстеження, лікування та оздоровлення з навчанням.

Діти мають можливість працювати у бібліотеці, котра являється філіалом Національної дитячої  бібліотеки України, багато часу проводити на свіжому повітрі з вихователями,  у разі необхідності отримати консультативну допомогу щодо засвоєння шкільної програми.

Обсяг обстеження:

1.Консультація спеціалістами поліклінічно - консультативного відділення для дорослих: терапевт, кардіолог, гематолог, невролог, дерматолог, хірург-онколог, гінеколог, офтальмолог, отоларинголог, ендокринолог.

2.Консультація спеціалістами  поліклінічно - консультативного відділення для дітей: педіатр, ендокринолог, гастроентеролог, невролог, кардіолог, офтальмолог, отоларинголог, дерматолог.

3.Функціональна діагностика: спектрометрія, електрокардіографія, електроенцефалографія, реоенцефалографія, реовазографія, фіброгастродуоденоскопія, рH- метрія, ультразвукове дослідження серця з доплерографією магістральних судин, щитовидної залози, молочної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, плода у вагітних, зовнішніх статевих органів у хлопчиків.

4.Лабораторна діагностика: аналіз крові загальний, біохімічний, імунологічний, визначення гормонів щитовидної залози, хелікобактер пілорі, дослідження сечі, обстеження на гельмінти, простіші, копрологічне дослідження.

Профіль стаціонару:

Хвороби органів травлення.

Хвороби нервової системи, у тому числі лікування неорганічного енурезу

Хвороби системи кровообігу.

Хвороби органів дихання.

Хвороби ендокринної системи.

За детальною інформацією можна звернутися за контактними телефонами: (044) 205-06-07, 205-06-08, 205-06-15, 205-06-16.

Е-mail: dzusdrzn@ukr.net

Наш сайт: usdrzn-official.ucoz.ua

Схема проїзду: від площі Шевченка - трамвай №12 до зупинки "Спец. диспансер"; від метро «Академмістечко» - автобус № 30 до зупинки «вул. Міська», а далі - трамвай № 12 до зупинки «Спец. диспансер».