З’їзд завершився спільною молитвою

16 липня 2015 року завершився ХVІІІ з’їзд молоді Церков християн віри євангельської, який традиційно пройшов на Малинщині.

За словами організаторів, цього року участь у з’їзді взяли близько 5 тисяч молодих людей, які  протягом тижня  спілкувались та брали участь в різноманітних тренінгах, служіннях, молитвах та інших заходах.

Голова райдержадміністрації Володимир Литвиненко подякував учасникам з’їзду за поширення християнських цінностей в українському суспільстві та висловив сподівання на зустріч наступного року.

Вражаючим моментом  закриття з’їзду стало озвучення побажань  учасників форуму, які були зазначені в листівках.  У спільній молитві, яку очолили  Голова  Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської-п’ятдесятників Михайло Паночко та завідувач відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ Богдан Левицький,   віряни Церкви  християн віри євангельської помолилися  за мир та єдність в Україні, за тих, хто захищає  нашу державу, за здоров’я  рідних і близьких. Закликали шукати присутності Бога всередині себе,  осудили агресію та терористичні дії самопроголошених республік ЛНР та ДНР.