Безпечна поведінка під час літніх канікул

З метою організації соціальної роботи з дітьми та попередження негативних явищ у дитячому середовищі під час літніх канікул спеціалістами Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із соціальними партнерами проведено ряд заходів. 04.06.2015 на базі Української та Гранітнянської ЗОШ для дітей, які відвідують англомовні табори спеціалістами центру та тренером Всеукраїнської благодійної організації „АСЕТ” було організовано інформаційно-просвітницьке заняття на тему „Життя в позитиві”, у ході якого діти дізналися багато цікавого про свої права та обов’язки, а також про можливі ризики і небезпеку у разі недотримання безпечної поведінки під час літніх канікул. Із дітьми Пиріжківського НВК „Школа – сад” I – III ст. та Слобідської ЗОШ I – II ст. проведено заняття на тему „Твоє здоров’я – твоє майбутнє”, спрямоване на профілактику нікотинової, алкогольної, наркотичної залежностей, розвитку цінностей здорового способу життя та зменшення кількості поведінкових ризиків, небезпечних для здоров’я неповнолітніх.