У Малині працювали фахівці Коростенського центру з надання безоплатної первинної правової допомоги

28 липня 2015 року у Малині пройшов семінар-нарада та виїзний прийом громадян, що організовані  Коростенським центром з надання безоплатної первинної правової  допомоги.

Фахівці Центру зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування Малина та Малинського району і надали роз’яснення з питань отримання безоплатної первинної правової  допомоги.

Після семінару відбувся прийом громадян, що потребують правових консультацій та допомоги, який визначив початковий алгоритм взаємодії ланок Центру, органів місцевого самоврядування та громадянина-заявника.

Наразі Коростенський центр з надання безоплатної первинної правової  допомоги складається з чотирьох відділів – взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової  допомоги,  попередньої роботи з клієнтами,  організації та роботи з адвокатами, організації та матеріального забезпечення.

Установа знаходиться за адресою: місто Коростень, вулиця Сосновського, 28г.  Звернення про  надання безоплатної первинної правової  допомоги  приймаються від  громадян Коростеня й Коростенського району, Малина й Малинського району, Лугинського, Овруцького, Народицького та Володарськ-Волинського  районів.

Консультації надаються впродовж п’яти робочих днів: понеділок-четвер з 9-ї до 18-ї години, в п’ятницю – з 9-ї до 17-ї (обідня перерва: 13.00-14.00).