Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Про залучення міжнародної технічної допомоги

З метою розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів району інформуємо про початок надання грантів в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» згідно з Річним програмним запитом (APS) № 01.Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Детальніше...

Щодо 86-го Міжнародного Ізмірського ярмарку

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що у період з 18 по 22 серпня 2017 року у м. Ізмір, Туреччина, відбудеться 86-ий Міжнародний Ізмірський ярмарок.

 На ярмарку презентуватиметься широкий ряд товарів і послуг.

 Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.

 Контактна особа від організаторів – Онур Арикан (Onur ARIKAN), тел. +90(232) 497-12-27, факс: +90 (232) 497-12-38, +90(533) 144-99-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 15.05.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо проведення бізнес-місії до Албанії

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про таке.

 За інформацією Торгово-промислової палати України у період з 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія. Уряд Албанії офіційно затвердив зазначені Дати як Дні України в Албанії. У рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько-Албанський економічний форум, в якому візьмуть участь міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії.

Детальніше...

Щодо Європейської програми підтримки малого і середнього бізнесу - COSME

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про наступне.

 09.03.2017 Президент України підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020), прийнятий Верховною Радою України 22.02.2017.

 Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі – програма COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Детальніше...

Щодо перенесення проведенняVII Йорданської міжнародної виставки «4Р Expo»

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про наступне.

 За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової Палати Йорданії А. Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки «4Р Expo» (Petrochemial, Plastic, Packaging and Printing Sectors) з 10-13 квітня на 10-13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м. Амман, Йорданія.

 На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції.

Детальніше...

Щодо Першої міжнародної виставки «Afgan Plast Expo»

 Відповідно до листа міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що у період з 2 по 5 травня 2017 року відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afgan Plast Expo» у м. Кабул (Афганістан) у палаці «Уранус».

 Головною ціллю заходу буде привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, що, на думку організаторів, позитивно вплине на технології виробництва, якість товарів та міжнародний маркетинг афганської продукції. Докладніша інформація по заходу доступна за посиланням http://afganplast.af/. Реєстраційна форма додається.   

  У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 28.04.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо Міжнародного форуму «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

 Відповідно до доручення прем’єр-міністра України повідомляємо, що Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С.Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м. Одеса проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».

Детальніше...

Щодо участі в «Uzbekistan Agrotech Ехро-2017»

 Повідомляємо, що у період з 30 травня по 02 червня 2017 року у Центральному павільйоні Національної виставкової компанії «Узекспоцентр» (м. Ташкент, Узбекистан) проходитиме XII Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок сучасного обладнання та технологій для сільського господарства «Uzbekistan Agrotech Ехро-2017».

 Виставка включає наступні тематичні напрямки: з переробки плодоовочевої продукції, молока, м'яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярство та ін., за якими проводитимуться семінари.

 Організаторами заходу виступили Міністерство зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, Торгово-промислова палата Узбекистану (контактна особа  – А. Хакімов, тел.: +(99871) 238 51 54, 238 51 12, e-mail: a.hakimov@mfer.uz.

 Отримати додаткову інформацію можна на сайті виставки: http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою: uzexpocentre@gmail.com, info@uzexpocentre.uz, minitech@uzexpocentre.uz.

 В разі зацікавленості в участі у даному заході просимо поінформувати до 27.04.2017 відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Щодо виставки «Import Goods Fair 2017»

 Повідомляємо, що у період з 22 по 24 червня 2017 року в м. Сеул (Республіка Корея) за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 м2 (3 на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

Термін подання матеріалів - до кінця квітня цього року.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail:

emb_ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; web: http://www.korea.mfa.gov.ua.

Про участь України у «Експо-2017»

 Повідомляємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 917-р «Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці  “Експо-2017», яка відбудеться з 10 червня по 10 вересня 2017 р. у м. Астані (Республіка Казахстан), Мінекономрозвитку разом з Держенергоефективності та Торгово-промисловою палатою України проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

 У разі зацікавленості підприємств щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо-2017» просимо зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України.

 Контакти: дирекція виставково-конгресової діяльності ТПП України;
тел.: (044) 568 57 53; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Також про участь просимо поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..