Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

ДО ВІДОМА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

До відома керівників установ, організацій підприємств та інших юридичних  осіб району | Ківерцівська районна державна адміністрація

З 1 грудня 2020 року набирає чинності пункт 3 наказу Міністерства юстиції України від 16.09.2020 №3205/5, яким форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 №3268/5, доповнено новою формою 10 «Заява щодо встановлення вимоги нотаріального засвідчення/посвідчення».

Детальніше...

ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань введено в промислову експлуатацію о 19-00 год. 11 серпня 2020 року.

Міністерством юстиції України визначено 19 годину 00 хвилин 11 серпня 2020 року терміном закінчення періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

ОНОВЛЕННЯ ФОРМ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Міністерство юстиції України інформує, що з 17 серпня 2020 року після впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань планується запровадити можливість обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій шляхом заповнення відповідних сторінок заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідно до положень наказу Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ!

ЄДР.jpg

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено.

Детальніше...

КОНЦЕПЦІЯ реалізації державної політики у сфері сприяння розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року

Соціальне підприємництво: що підказує Україні європейський досвід ...

24 січня 2020 року Уряд прийняв рішення про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року. Відповідно до Концепції в Україні заохочуватимуть суб’єктів підприємницької діяльності, які під час своєї діяльності будуть дотримуватись міжнародних стандартів та принципів відповідального ведення бізнесу. 

Детальніше...

До уваги! Оголошено конкурс із надання кредитів фермерським господарствам

Регіональна комісія Житомирського відділення повідомляє, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Детальніше...

Оприлюднено перелік документів для отримання держпідтримки фермерами

Экспортные достижения сельского хозяйства России в 2017 г.» в ...

Уряд оприлюднив перелік документів для отримання держпідтримки фермерам за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Вона передбачає фінансування за 6 напрямами. Із переліком для різних напрямів можна ознайомитись у публікації Держпідтримка фермерів-2020: напрями та перелік документів для отримання.

Детальніше...

Відділ цивільного захисту, енергетики, захисту довкілля та розвитку території райдержадміністрації інформує

 щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №395).

З держпідтримки АПК на 2019 рік зняли 1 млрд гривень

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки в державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які спрямовуються для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Детальніше...