Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Про створення електронної он-лайн системи

Департаментом економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації (далі – департамент) для забезпечення належного доступу до суб’єктів господарювання до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, створено електронну онлайн систему подання заявок підприємствами Житомирської області про свою потребу в робітничих кадрах на поточний рік та на два наступні роки.

Електронний ресурс розміщено на головних сторінках офіційних веб-сайтів облдержадміністрації та департаменту в розділах «Регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів» та «ПІДГОТОВКА РОБІТНИЧИХ КАДРІВ (ОНЛАЙН АНКЕТА)» відповідно за посиланням на електронний ресурс:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVKq7xLRurR_qqzycyF44mfgDWDqGYoL5GMGeXlztKxkA9Ow/viewform.

Про проведення 85-го Міжнародного сільськогосподарського ярмарку

15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія відбудеться 85-ий Міжнародний сільськогосподарський ярмарок.

У рамках проведення зазначеного заходу відбудуться:

-виставка сільгосптехніки;

-Національна виставка тваринництва;

-виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням;

-міжнародні ділові зустрічі, колективнi виставки країн-учасниць, бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми тощо.

Вкладення:
Скачати цей файл (buklet.pdf)buklet.pdf954 Кб

Детальніше...

Про надання фінансової підтримки суб’єктам підприємництва

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.

Детальніше...

Студія розвитку підприємництва запрошує до участі у семінарі

«Студія розвитку підприємництва» при Малинському міському центрі зайнятості запрошує суб’єктів малого і середнього бізнесу на семінар за участі  Департаменту економічного розвитку Житомирської ОДА.

Ціль – консалтинговий сервіс, міжвідомчі послуги, інновації розвитку бізнесу.

Консультанти - фахівці:   служби зайнятості, податкової інспекції, управління праці та соціального захисту населення,  відділу економічного розвитку виконкому міськради,   інспектор праці  та ін.

Місце та час зустрічі – 27 березня 2018 р. каб. №10 центру зайнятості о 10-00 год.  м. Малин вул. Шевченка 1А

Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідки за тел.:53741, 51221.

Послуги – безкоштовні!

Підприємців Житомирщини запрошують пройти стажування у Німеччині

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).

У рамках програми українські підприємці та менеджери можуть підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Німеччини.

 Набір претендентів для проходження стажування в Німеччині проходить в проектному бюро GIZв Україні до 15 березня 2018 року (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 14, оф. 5).

Детальніше...

Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року. 

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Детальніше...

Про міжнародну виставку торгівлі послугами

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.01.2018 №4602-04/728-06 інформуємо, що у період з 28 травня по 1 червня 2018 року в м. Пекін (КНР) буде проходити 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами «China Beijing International Fair for Trade in Services» (CIFTIS).

Виставковий захід є платформою для торгівлі усім спектром послуг, визначеним СОТ, а саме послуг у сферах бізнесу, комунікацій, будівництва та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, культури і спорту, транспортних перевезень, охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, охорони природи тощо.

У рамках заходу будуть проведені бізнес-переговори, промислова конференція та інше.

Щороку до участі у CIFTIS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами. За підсумками заходу минулого року було підписано 241 контракт, серед яких 55 міжнародних проектів.

Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати на сайті www.ciftis.org/

Про каталог сербських компаній, які підлягають приватизації

Повідомляємо, що Мінекономрозвитку України отримало від Посольства України в Республіці Сербія каталог сербських компаній, які підлягають приватизації.

З даним каталогом можна ознайомитися за посиланням: http://www.priv.rs/Welcome.

Інформацію щодо здійснення іноземних інвестицій у сербську економіку можна знайти на сайті Агенції з розвитку Сербії: http://www.ras.gov.rs/en.