Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ!

ЄДР.jpg

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено.

Детальніше...

КОНЦЕПЦІЯ реалізації державної політики у сфері сприяння розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року

Соціальне підприємництво: що підказує Україні європейський досвід ...

24 січня 2020 року Уряд прийняв рішення про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року. Відповідно до Концепції в Україні заохочуватимуть суб’єктів підприємницької діяльності, які під час своєї діяльності будуть дотримуватись міжнародних стандартів та принципів відповідального ведення бізнесу. 

Детальніше...

До уваги! Оголошено конкурс із надання кредитів фермерським господарствам

Регіональна комісія Житомирського відділення повідомляє, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Детальніше...

Оприлюднено перелік документів для отримання держпідтримки фермерами

Экспортные достижения сельского хозяйства России в 2017 г.» в ...

Уряд оприлюднив перелік документів для отримання держпідтримки фермерам за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Вона передбачає фінансування за 6 напрямами. Із переліком для різних напрямів можна ознайомитись у публікації Держпідтримка фермерів-2020: напрями та перелік документів для отримання.

Детальніше...

Відділ цивільного захисту, енергетики, захисту довкілля та розвитку території райдержадміністрації інформує

 щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №395).

З держпідтримки АПК на 2019 рік зняли 1 млрд гривень

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки в державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які спрямовуються для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Детальніше...

Про запровадження державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

З 03.02.2020 стартувала державна програма  «Доступні кредити 5-7-9%» (далі – Програма), яка передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток – 5, 7 або 9% на суму 1,5 млн грн строком до 5 років.

У 2020 році Уряд вже виділив на Програму 2 млрд грн. За рік це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць і залучити близько 2 млрд грн внутрішніх інвестицій у сферу малого бізнесу.

Детальніше...

Про початок роботи Українського фонду стартапів

    Управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомляє, що з 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів (далі – Фонд) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.      

Детальніше...

Іформація щодо оголошення конкурсу бізнес-проектів

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації інформує щодо оголошення конкурсу бізнес-проектів у рамках реалізації "Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів".

Детальніше...

Інформація про проведення практикуму «ABSORB Туреччина»

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації інформує, що  Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС ЕU4Вusiness. запрошує українські малі та середні підприємства, що працюють в галузі сільського господарства та виробництва продуктів харчування, до участі у практикумі «ABSORB ТУРЕЧЧИНА» Торгові можливості на ринку Туреччини для агросектору та виробників продуктів харчування», який відбудеться 30 жовтня 2019 року, 15.00-18.00 у Києві за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту Украйни.

Детальніше...