Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо Міжнародної узбецької туристичної виставки

 Повідомляємо, що у період з 13 по 14 квітня 2017 року у м. Ташкент (Узбекистан) за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації (UNWTO) проходитиме 5-та Міжнародна узбецька туристична виставка «Світ відпочинку - 2017» (МУТВ- 2017).

 В рамках цієї щорічної виставки організовуються презентації іноземних компаній, міжнародні конференції, семінари, виставки ремісників, східний базар, фестиваль національних страв, а також круглі столи та брифінги за участю міжнародних експертів і представників UNWTO.

 З метою розширення туристичних зв'язків з Україною та забезпечення представлення української сторони на вищезазначеному заході організатори виставки готові надати відповідне фінансове та організаційне сприяння українським туристичним компаніям.

 Додаткову інформацію можна отримати у контактної особи організаторів виставки - Ф. Абдуллаєвої: тел. + 998 712330733; тел./факс: +998 712331168; +998 712333369; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 В разі зацікавленості в участі у даному заході просимо також  поінформувати до 20.03.2017 відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Щодо введення нових правил ввезення певних категорій продовольчих товарів до Держави Катар

 Повідомляємо, що відповідно до рішення Міністерства охорони здоров'я Держави Катар (ДК) з 01.03.2017 у країні вводяться нові правила здійснення імпорту окремих категорій продовольчих товарів, зокрема продукції птахівництва (м'ясо свійської птиці та супутні продукти, курячі яйця), а також червоного м'яса (баранина, яловичина).

 Згідно з нововведеннями, підприємства-імпортери для ввезення на територію ДК будь-якого виду м'яса або м'ясопродуктів (охолоджених або заморожених), продукції птахівництва (яєць, субпродуктів) зобов'язані отримати попередній дозвіл у Департаменті тваринних ресурсів (Animal Resources Department) Міністерства муніципальних справ та екології ДК.

 За інформацією Посольства України в ДК, рішення щодо необхідності отримання спеціального дозволу прийнято за результатами засідання спільної комісії з контролю за якістю харчових продуктів Міністерства охорони здоров'я ДК в якості запобіжного заходу у зв'язку зі спалахом пташиного грипу в Європі та Японії, а також епідеміологічною ситуацією в низці країн- постачальників зазначеної продукції.

 Нові процедури спрямовані на підвищення вимог безпеки до імпортних продуктів харчування, а також створення єдиного механізму контролю за ввезенням на територію ДК продукції з країн зі складною епідеміологічною ситуацією.

Щодо організації зустрічі з турецькими підприємцями

 Повідомляємо, що представники керівництва технопарку Університету «Хаджеттепе» (http//www.hacettepeteknokent.com.tr/#) звернулись з проханням надати сприяння в організації зустрічей з потенційними українськими партнерами під час участі у роботі виставки «Elcom Ukraine 2017» (11-14 квітня 2017 року, м. Київ).

 Керівництвом технопарку Університету «Хаджеттепе» розглядається можливість встановлення контактів із українськими представниками компаній, що діють у сферах енергетики, електроніки та високих технологій.

 В разі зацікавленості в участі у даному заході просимо поінформувати до 10.03.2017 відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Щодо участі у виставці «AGRITEQ-2017»

 Повідомляємо, що з 22 по 25 березня 2017 року в столиці Катару м. Доха відбудеться п'ята міжнародна сільськогосподарська виставка «Qatar International Agricultural Exhibition 2017» («AGRITEQ-2017»). Захід проходитиме у виставковому центрі «Doha Exhibition and Conventional Center» під патронатом Прем'єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абулли бін Насера бін Халіфи Аль Тані.

 До участі у форумі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці агропродукції, виготовленні, експлуатації, обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, питаннях фінансового, інвестиційного забезпечення сільського господарства та агропромисловості, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях.

Детальніше...

Щодо співробітництва у сфері легкої промисловості

 Повідомляємо, що Асоціація товариств у сфері легкої промисловості (АТЛП) висловила інтерес до налагодження контактів зі спеціалізованими об'єднаннями промисловців та роботодавців України, членами яких є підприємства легкої промисловості. Зокрема, болгарська сторона зацікавлена в імпорті льону та пряжі з України.

 Асоціація має досвід реалізації спільних проектів зі створення електронних бірж торгівлі товарами легкої промисловості з Румунією і Грецією та наданні консультативної допомоги компаніям, заінтересованим в участі у такого роду ініціативах.

 З метою організації спільних проектів Асоціація зацікавлена у налагодженні бізнес-відносин з українськими консалтинговими компаніями, що спеціалізуються на наданні відповідних послуг.

 В разі зацікавленості просимо поінформувати до 10.03.2017 відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Щодо проведення Міжнародного ярмарку інновацій та технологій малих і середніх підприємств на Маврикії

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що 12-14 травня 2017 року в м. Порт-Луї Урядом Республіки Маврикій буде проводитися Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств.

 Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu.

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 06.03.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо проведення Міжнародної туристичної виставки «Astindo Fair 2017»

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що з 24 по 26 березня 2017 року у м. Джакарта, Республіка Індонезія, заплановано проведення Міжнародної туристичної виставки «Astindo Fair 2017».

 Зазначена виставка є однією з наймасштабніших у сфері туризму, під час якої учасники ринку туристичних послуг мають можливість ознайомитися з туристичним потенціалом Індонезії. Очікується, що у заході візьмуть участь понад 160 компаній туристичної галузі та понад 150 тис. відвідувачів.

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 10.03.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо Міжнародного економічного саміту в Індії

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що Всеіндійська асоціація промисловості запрошує взяти участь у 6-му Міжнародному економічному саміті, який проходитиме у період з 27 по 29 березня 2017 року в м. Мумбаї (Республіка Індія). Тематикою заходу є «Розширення прав і можливостей жінок: підприємництво, інновації та розвиток потенціалу».

 У його рамках передбачається проведення конференції, виставкових заходів, зустрічей у форматі В2В,  а також відвідання малих та середніх підприємств, якими керують жінки.

 До участі запрошуються представники ділових кіл, дослідницьких та неурядових організацій, що працюють у сфері просування прав та можливостей жінок.

 Детальніша інформація міститься на офіційних сайтах: www.aiaindia.com, www.wtcmumbai.org, www.wtca.org/locations/world-trade-center mumbai/events/6th-global-economic-summit-2017.

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 27.02.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Про Українську місію в Стокгольм

 Повідомляємо, що Офіс з Просування Експорту спільно з Посольством України в Королівстві Швеція та Business Sweden організовує Українську торгову місію до Стокгольму (Швеція), яка відбудеться 20-22 березня 2017 року.

 Експортні категорії: їжа та напої, меблі та деревообробка, легка промисловість (food&beverage, furniture industry, wood processing, textile industry).

 Пріоритетні товари: фрукти та овочі, борошно, олія, сири, ковбасні вироби, хліб, слабоалкогольні напої, домашній текстиль, одяг та взуття, меблі, вікна та двері, ламелі та клеєні щити.

 Цілі:

 - вивчення системи експортно-імпортних відносин з Швецією, торговельних (митних) бар’єрів та законодавчих особливостей;

 - ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності  на місцевому рівні;

 - встановлення прямих контактів з потенційними партнерами на рівні бізнесу та уряду;

 - представлення експортного потенціалу України.

 У програмі:

 - Конференція «Можливості для українських компаній на шведському ринку».

 - Двосторонні зустрічі на рівні уряду.

 - В2В зустрічі.

 - Неформальні нетворкінгові заходи.

 - Site visits.

 Детальнішу інформацію можна дізнатися за адресою: Офіс з Просування Експорту, вул. Грушевського,12/2, офіс 307, Київ 01008, Україна.

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 20.02.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо проведення туристичної виставки «Korea World Travel Fair»

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що у період з 01 по 04 червня 2017 року у м. Сеул, Республіка Корея, заплановано проведення 32-ої туристичної виставки «Korea World Travel Fair» (KOTFA-2017). Зазначений захід вважається найбільшим в Республіці Корея у галузі туризму.

 У минулорічній виставці KOTFA-2016 взяли участь понад 3,5 тис. експонентів  з 51-ї країни світу. Кількість відвідувачів заходу перевищила 95 тисяч осіб.

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 27.02.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).