Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо 21-ої Міжнародної харчової виставки

З 22 по 25 січня 2019 року в Ісламській Республіці Іран у м. Шираз відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International  Exhibition of  iFood 2019). Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує  українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у загальному заході.

Детальніше...

Щодо Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості

Українська асоціація підприємств легкої промисловості запрошує взяти участь у  Всеукраїнському з’їзді легкої промисловості, під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем.

Вкладення:
Скачати цей файл (програма.pdf)програма.pdf136 Кб

Детальніше...

Про виставку «IRAN EXPO 2018»

 З 13 по 16 грудня 2018 року у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться III виставка експортних можливостей Ірану «IRAN EXPO 2018».

 Для участі у виставці запрошуються українські компанії для ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку.

Детальніше...

Щодо проведення міжнародної галузевої виставки обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами пилогазоочистки «Waste AIR & Management 2018»

27-28 листопада у м. Київ компанія «Бізнес-форум» проводить міжнародну галузеву виставку обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами пилогазоочистки «Waste AIR & Management 2018». У виставці візьмуть участь:

- міжнародні та вітчизняні постачальники обладнання, матеріалів, послуг і технологій для моніторингу якості повітря, очищення промислових і муніципальних викидів, промислової пилогазоочистки, пиловидалення, контролю запаху;

- комунальні та приватні підприємства ПЕК, підприємства ГМК і інших галузей промисловості;

-  державні та місцеві органи влади;

- фінансові організації, проектні, інжинірингові, консалтингові, юридичні компанії, наукові та освітні установи.

Участь пропонується на безоплатній основі.

Адреса проведення: вул. Велика Житомирська, 33.

Щодо участі в заходах GREEN MIND - 2018

Інформуємо, що 21-23 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський 15), відбудеться Міжнародний форум INNOVATION MARKET - 2018 р. В форумі братимуть участь міжнародні експерти Програми ООН з навколишнього середовища, представники Мінекономрозвитку, Мінприроди, органи екологічної стандартизації, сертифікації та маркування.

Детальніше...

XVI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ»

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Детальніше...

Щодо міжнародних виставок в Королівстві Марокко

Інформуємо, у період з 24 по 27 жовтня 2018 р. в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» і міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем “Tronica Expo”. Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлюваних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

Детальніше...

Про бізнес-форум «Horasis China Meeting in Ukraine»

Інформуємо, що 14-15 жовтня поточного року в Києві у виставковому центрі «Парковий» відбудеться бізнес-форум «Horasis China Meeting in Ukraine». Захід організовують Horasis Ukraine, China Federation of Industrial Economics та Horasis (Швейцарія).

Детальніше...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 31.05.2018 №1022, від 12.09.2018 №1204).

Детальніше...

Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка

У період з 11 по 17 грудня 2018 р. у м. Каїр відбудеться Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка, організаторами якої є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком та Комісією Африканського Союзу.

Детальніше...