Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо експорту м'ясної продукції до Республіки Ірак (РІ)

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що з 31.01.2017 Іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м'яса свійської птиці та червоного м'яса.

 Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров'я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи РІ. Крім того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної реформи, Міністерства охорони здоров'я, контролюючого органу при офісі Прем'єр-міністра РІ. При цьому, витрати покладаються на потенційного експортера. Після інспекції підприємства іракськими спеціалістами надається безстроковий дозвіл на експорт м'яса на територію Іраку.

 Заявки на експорт м'яса до РІ подаються у вигляді листа (англійською або арабською мовою) на адресу Департаменту здоров'я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи РІ через Посольство РІ в Україні (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Зокрема, у листі зазначається загальна інформація про підприємство, вказуються контакти для зворотного зв'язку (електронна пошта, телефон), додається копія ветеринарного сертифікату (слово OFFAL прибрати) та характеристики продукції.

 Разом з тим, надаємо робочі контакти Посольства України в РІ: цілодобовий номер Посольства: (00-964-790) 4167152;

 Тимчасово Повірений у справах України в Республіці Ірак Кузаков Олександр Олександрович: (00-964-790) 3029089;

 e-mail Посольства: emb_Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..