Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо Міжнародного економічного саміту в Індії

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що Всеіндійська асоціація промисловості запрошує взяти участь у 6-му Міжнародному економічному саміті, який проходитиме у період з 27 по 29 березня 2017 року в м. Мумбаї (Республіка Індія). Тематикою заходу є «Розширення прав і можливостей жінок: підприємництво, інновації та розвиток потенціалу».

 У його рамках передбачається проведення конференції, виставкових заходів, зустрічей у форматі В2В,  а також відвідання малих та середніх підприємств, якими керують жінки.

 До участі запрошуються представники ділових кіл, дослідницьких та неурядових організацій, що працюють у сфері просування прав та можливостей жінок.

 Детальніша інформація міститься на офіційних сайтах: www.aiaindia.com, www.wtcmumbai.org, www.wtca.org/locations/world-trade-center mumbai/events/6th-global-economic-summit-2017.

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 27.02.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).