Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо участі в «Uzbekistan Agrotech Ехро-2017»

 Повідомляємо, що у період з 30 травня по 02 червня 2017 року у Центральному павільйоні Національної виставкової компанії «Узекспоцентр» (м. Ташкент, Узбекистан) проходитиме XII Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок сучасного обладнання та технологій для сільського господарства «Uzbekistan Agrotech Ехро-2017».

 Виставка включає наступні тематичні напрямки: з переробки плодоовочевої продукції, молока, м'яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярство та ін., за якими проводитимуться семінари.

 Організаторами заходу виступили Міністерство зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, Торгово-промислова палата Узбекистану (контактна особа  – А. Хакімов, тел.: +(99871) 238 51 54, 238 51 12, e-mail: a.hakimov@mfer.uz.

 Отримати додаткову інформацію можна на сайті виставки: http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою: uzexpocentre@gmail.com, info@uzexpocentre.uz, minitech@uzexpocentre.uz.

 В разі зацікавленості в участі у даному заході просимо поінформувати до 27.04.2017 відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..