До уваги підприємців

Щодо Міжнародного форуму «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

Відповідно до доручення прем’єр-міністра України повідомляємо, що Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С.Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м. Одеса проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».

У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства, міжнародних організацій в проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні, необхідність удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу, створення умов для залучення інвестицій.

Представники бізнесу обговорять проблеми використання сучасних технологій, а саме: мобільного зв’язку, смарт пристроїв, підключених об’єктів і датчиків, хмарних обчислень, великих даних, соціальних медіа, що докорінним чином змінюють спосіб життя людей і розвиток бізнесу і мають велику перетворюючу силу.

Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ-рішень для ефективного ведення бізнесу, проблемам відбору для стартапів, пошуку інвестицій.

У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 24.04.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).