Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо проведення бізнес-місії до Албанії

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про таке.

 За інформацією Торгово-промислової палати України у період з 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія. Уряд Албанії офіційно затвердив зазначені Дати як Дні України в Албанії. У рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько-Албанський економічний форум, в якому візьмуть участь міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії.

 Албанські бізнесмени зацікавлені в прямих контактах з українськими виробниками соняшникової олії, борошна, зерна, цибулі, волоських горіхів та інших продуктів харчової переробки. Крім того, є зацікавленість в імпорті сільськогосподарської техніки та машинобудівної продукції.

 Контактна особа в ТПП України: Катерина Чумакова, тел. 099 073 26 41, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 24.04.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).