До уваги підприємців

Щодо участі в економічному форумі «Україна-Баварія»

Інформуємо, що 24 січня 2018 року в м. Мюнхен, Німеччина відбудеться економічний форум «Україна-Баварія».

Для участі у форумі запрошуються підприємства, які працюють в галузях ІТ, машинобудування/забезпечення комплектуючими у промисловості та харчової галузі. Під час поїздки підприємці матимуть нагоду ознайомитись з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини і Європи та основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо інвестиційних можливостей, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності підприємства. Участь у даному заході допоможе встановити нові контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати своє підприємство на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності роботи на міжнародному рівні.

Для участі у форумі необхідно зареєструватись до 17.01.2018 за наступним посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine- bayern -2018-uа/.

Також для українських підприємців організовуються додаткові зустрічі з німецькими фірмами. Для реєстрації у додатковій програмі необхідно перейти за посиланням: http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-b2b і до 08.01.2018 заповнити заявку на участь.

Участь в економічному форумі є безкоштовною. Однак, транспортні витрати та проживання в м. Мюнхен підприємства оплачують самостійно. Участь у додатковій програмі з організацією індивідуальних переговорів можлива на платній основі: сума організаційного внеску складає 600 Євро, включаючи 100 Євро ПДВ, в гривнях по курсу НБУ (без врахування послуг перекладача, та візової підтримки).

У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо до 14.01.2018 повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04133) 52347).