До уваги підприємців

Щодо участі у X ярмарку китайських інвестицій

Інформуємо, що 15-16 вересня 2018 року в Пекіні відбудеться X Ярмарок інвестицій Китаю за кордон (далі - Ярмарок) - ключовий захід закордонної інвестиційної стратегії Китаю.

Протягом 10 років учасниками заходу є китайські інвестори та іноземні компанії з понад 100 країн світу. Загальна вартість інвестиційних проектів, які презентуються та знаходять своїх інвесторів, щорічно сягає понад 4 млрд доларів США.

У 2017 році українська представницька делегація, яка була найбільшою з початку проведення форуму, до складу якої увійшли представники понад 40 компаній з 7 областей країни, презентувала власний стенд на Ярмарку. За підтримки організаторів ярмарку було проведено українсько-китайський бізнес-форум, який зібрав понад 200 учасників.

Ключовою темою цьогорічного Ярмарку стане міжнародна промислова кооперація. На ярмарку буде проведено Форум міжнародних промислових потужностей, метою якого є презентація промислового потенціалу іноземних країн та можливостей для китайського бізнесу.

В рамках заходу відбудеться українсько-китайський бізнес-форум, під час якого українські компанії матимуть змогу презентувати свої проекти китайському бізнесу, а також взяти участь у В2В переговорах.

Ярмарок організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку. Організаційну підтримку роботі делегації надає Посольство України в Китайській Народній Республіці.

Враховуючи, що протягом останніх років Китай є одним з ключових інвесторів України (на сьогоднішній день інвестиції в українську економіку склали понад 7 млрд. доларів США), а також озвучені торговельним радником Посольства КНР в Україні наміри щодо інвестування 2,5 млрд. доларів США в український агропромисловий комплекс і транспортну логістику.

Вартість участі компанії на стенді України та в заходах візиту делегації - від 1480 Євро.

При виникнення питань щодо участі у Ярмарку звертатися до співробітників ТПП України: Станіслави Малаховської, тел. +380442791750, +380672329220, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Андрія Голято, тел. +38 0676629656,

У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо до 12.02.2018 повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04133) 52347).

Додаток: Інформація про вартість участі та перелік послуг.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.doc)Додаток.doc1296 Кб