До уваги підприємців

Увага! Оголошено конкурс бізнес-проектів!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7 (зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області;

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць;

- працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком, та отримали кредити на розвиток підприємницької діяльності.

Банками - партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» та інші, які долучаться до партнерства.

Зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес - проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва наведені у додатку 1 та додатку 2.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації до 12.06.2018 року*, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 10-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами:  (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми.

* Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році.

Вкладення:
Скачати цей файл (dodatok 1.doc)dodatok 1.doc29 Кб