До уваги підприємців

Про торгівельно-економічне співробітництво Житомирського регіону та Карибських країн

Перспективним напрямом торгівельно-економічного співробітництва України, а також і Житомирського  регіону має стати збільшення експорту продовольчої продукції вітчизняними підприємствами до Карибських країн.

Карибські країни для забезпечення внутрішнього попиту   імпортують в основному такі продовольчі товари: перероблені харчові продукти, зернові (пшениця, кукурудза, рис), продукти тваринництва (м'ясо-молочні), алкогольні та безалкогольні напої, соя,  цукор і пальмова олія.

У додатку вказуємо підготовлену МЗС контактну інформацію про торгово-промислові палати карибських держав з метою можливого встановлення зацікавленими підприємствами області ділових контактів.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.pdf)Додаток.pdf1027 Кб