Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія»

05 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія».

Захід організовується Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки МЗС України та Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Від казахстанської сторони у заході візьмуть участь: Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-Султан, Торговий дім «Україна – Азія», національні асоціації у сфері АПК і продовольства, машинобудування та ІТ.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній.

Організатори Форуму, за зверненням учасників, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі в органах місцевої влади, а також з визначеними організаціями та компаніями та іншими послугами.

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП:

  • Голято Андрія +380 67 662-96-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Асоціації експортерів та імпортерів «ЗЕД», в тому числі з питань індивідуальних програм та попереднього пошуку партнерів: Ликова Оксана +380 50 443 2760, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Кінцеві терміни реєстрації: 15 серпня 2019 року.