Доступ до інформації

У РДА забезпечено розгляд запитів на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Протягом І півріччя 2019 року до райдержадміністрації надійшло 10 запитів на інформацію, зокрема:  6 запитів на інформацію від приватних осіб, 1 запит від жителів с.Йосипівка Малинського району, 1 запит від ТОВ «КВАРЦ», 1 запит від громадської організації, 1 запит від громадського омбудсмена із захисту виборчих прав громадськлї мережі «ОПОРА» у Житомирській області.

Запитувана     інформація     стосувалася наступних питань:

про наявність земельних ділянок державної власності поза межами населених пунктів Малинського району, які можуть бути надані для ведення особистого селянського господарства;

про надання скан-копій розпоряджень голови райдержадміністрації;

про наявність пільгових тарифів на приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом;

про надання копій документів райдержадміністрації;

про перелік комунальних підприємств району;

про стан виконання заходів у сфері торгівлі людьми за 2018 рік та І півріччя 2019 року;

про доступ до виборчих дільниць маломобільних груп населення;

про надання фото-копії рішення Малинської районної ради від 28.04.1995 №4;

про надання фото-копії рішення Малинської районної ради від 28.04.1995 №4 (стосовно ПДС ім.Засухіна);

про графік проведення масових святкувань у 2019 році.

Усі запити розглянуто відповідно до компетенції та поінформовано

запитувачів у визначені законодавством терміни.