Духовне відродження краю

СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА ЦЕРКВА, с. СТАРІ ВОРОБ’Ї

Кожна нація вирізняється поміж інших своєю культурною спадщиною. Щоб мати своє національне обличчя, необхідно пам’ятати власну історію, зберегти ті пам’ятки культури, архітектури, мистецтва, що нагадують про неї. Гірко усвідомлювати, що багато таких пам’яток духовності, які сягають сторічної давнини, сьогодні потребують ремонту, коштів на який не вистачає. Тож звертаємося до всіх людей доброї волі допомогти відремонтувати Свято-Михайлівський храм у селі Старі Вороб’ї.Свято-Михайлівська церква є діючою, у якій службу проводить священно - інок Ілля. Дерев’яна будівля церкви збудована у 1897 році без використання цвяхів та металу. На сьогодні вона перебуває в аварійному стані, існує загроза руйнації купола церкви. Оскільки громада села досить маленька і налічує всього 106 дворів, жителі села Старі Вороб’ї просять допомоги та щиро будуть вдячні підприємствам, установам, усім небайдужим людям, які зможуть надати фінансову підтримку. Христос казав: "Просіть - і дасться вам, стукайте - і вам відчинять".

Ваші пожертви можна переказувати на банківський рахунок: ПАТ філії – Житомирського облуправління АТ Ощадбанк ТВБВ 10005/038 МФО 311647 ОКПО 09311380 № р/р 2909993800900 №26203013424705 (особовий рахунок Перехожука Андрія Дмитровича (о. Ілля))