Головдержслужба роз’яснює

Про зміни в законодавстві

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.205 року № 30 «Питання оптимізації діяльності територіальних органів Національного агентства з питань державної служби та визнання такими, що в тратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та наказу Нацдержслужби від 11.02.2015 року №26 «Про утворення територіальних органів Національного агентства України з питань державної служби» управління державної служби Головдержслужби України у Житомирській області реорганізовано шляхом злиття в Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях з центром розміщення у м. Вінниця та поширено його повноваження на Вінницьку, Житомирську та Хмельницьку області.

Начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях – Білик Микола Анатолійович.

Письмові звернення щодо застосування законодавства з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування пропонуємо надсилати на  адресу: 21036, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 7, кім.1030.

На особистий прийом до заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Бражевського Володимира Миколайовича, звертатись за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, тел. (0412) 47-06-00.

Для надання усних роз’яснень, рекомендацій та консультацій щодо застосування законодавства з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування звертатись за телефоном (0412) 47-06-01.