Малинська OДПІ інформує

Впроваджено мобільні додатки інформаційного сервісу ДФС України – Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Малинське управілння ГУ ДФС у Житомирській області повідомляє, що Державна фіскальна служба (далі – ДФС) постійно вдосконалює сервіси, орієнтуючись на сучасні технології, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам.

Одним із інформаційних сервісів ДФС є Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі – ЗІР).

Мета функціонування ЗІР:

- забезпечення громадськості оперативною, достовірною та повною інформацією;

- уникнення неоднозначного трактування законодавства;

- досягнення зростання рівня довіри до ДФС з боку суспільства.

Запрошуємо відвідати основну версію ЗІР та завантажити його мобільні додатки, які відтепер працюють на базі Android та IOS.

Мобільні додатки перебувають в тестовій експлуатації. Пропозиції та зауваження щодо їх функціонування Ви можете надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..';document.getElementById('cloak3ed7617393a119d6ec3f59d6e38d193d').innerHTML += ''+addy_text3ed7617393a119d6ec3f59d6e38d193d+'<\/a>'; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Сектор організаційного забезпечення Малинського управління

ГУ ДФС у Житомирській області