Малинська OДПІ інформує

Зміна прожиткового мінімуму не впливає на граничний розмір доходу, при якому застосовуються податкові соціальні пільги

Малинська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що зміна прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2015 року не впливає на граничний розмір доходу, при якому застосовуються податкові соціальні пільги, та на розмір податкових соціальних пільг, — повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області.

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи станом на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 й округленого до найближчих 10 грн.

Граничний розмір доходу у вигляді заробітної плати, що надає право на одержання податкових соціальних пільг розраховується із показника прожиткового мінімуму, установленого станом на 1 січня 2015 року, і становить 1710 грн на місяць.

Зміна прожиткового мінімуму протягом року не впливає на граничний розмір доходу, при якому застосовуються податкові соціальні пільги.

Також лишаються в раніше встановленому розмірі податкові соціальні пільги.