Об’єднання територіальних громад

В.Гройсман: Парламент прийняв ряд законів на забезпечення процесу реформ, тепер справа за їх реалізацією

На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання «Радіо «Ера» у середу.

В.Гройсман зазначив, що суспільство має отримати відповідь, як далі реалізуватимуться реформи. «Я намагаюся зараз на рівні Парламенту систематизувати роботу щодо прийняття законів. З одного боку, ми можемо систематизувати прийняття законів. Якщо ви подивитесь на якість і кількість законів, які прийняті сьогодні, вони дуже непогані, - сказав він. - Але треба не тільки В.Гройсман.

В.Гройсман також назвав «базовою» сферу охорону здоров’я. «Це сама складна послуга, яку треба надати людям», - зазначив він, наголосивши на «абсолютній відповідальності держави» у цій галузі.

«За рік не сформовано підхід до реформування охорони здоров’я. Я вважаю, що це є величезне упущення. І на даному етапі ми не маємо тої моделі, яку можна було би побудувати, і я вважаю, що ми маємо знайти цю модель - як має функціонувати ФАП, як має функціонувати поліклініка, як має функціонувати лікарня», - сказав він.