Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Петренко Н.М.

03 грудня 2019 року в Малинській райдержадміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Петренко Наталії Миколаївни, яка пройшла за конкурсом на вакантну посаду начальника управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації.

Детальніше...

Повідомлення про початок проходження перевірки щодо Сивка С.П. відповідно до ЗУ “Про очищення влади”

02 жовтня 2019 р. в апараті Малинської райдержадміністрації Житомирської області  розпочато проведення перевірки щодо такої особи: Сивка Сергія Петровича, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Малинської райдержадміністрації Житомирської області.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (заява і декларація.doc)заява і декларація.doc5941 Кб

Інформація про результати проведення перевірки Єщенко О.О.

04 жовтня 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Єщенко Ольги Олександрівни, яка пройшла за конкурсом  на тимчасово вакантну посаду головного спеціаліста-юрисконсульта відділу з питань праці та соціально – трудових відносин .

Детальніше...

Інформація про результати проведення перевірки Панічук Н.М.

20 червня 2018 року в управлінні регіонального розвитку райдержадміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Панічук Наталії Михайлівни, яка пройшла за конкурсом на тимчасово вакантну посаду начальника відділу фінансово-кредитного забезпечення управління.

Детальніше...

Інформація про результати проведення перевірки Заречної Ю.П.

 18 січня 2018 року в управлінні фінансів Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Заречної Юлії Петрівни, претендента на посаду начальника відділу доходів та економічного аналізу управління фінансів Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Детальніше...