Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Осипенко Н.О.

12 травня 2017 року в управлінні фінансів Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Осипенко Наталії Олександрівни, претендента на посаду провідного спеціаліста відділу виконання районного бюджету та міжбюджетних відносин управління фінансів Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, управлінням фінансів Малинської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Осипенко Н.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Осипенко Наталії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».