Очищення влади

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади” до

23 травня 2017 року в відділі економічного розвитку, торгівлі і туризму Малинської районної державної адміністрації Житомирської області розпочато проведення перевірки щодо Клокун Ліліти Олегівни, претендента на посаду державного реєстратора відділу економічного розвитку, торгівлі і туризму Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Декларація за 2016 рік, осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Додаток: Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» на 1 арк. в 1 прим. та електронному вигляді у форматі PDF.

Вкладення:
Скачати цей файл (zayava.pdf)zayava.pdf1513 Кб