Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки щодо Мороз О. М.

05 травня 2017 року у відділі з питань цивільного захисту Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Мороз Олени Мирославівни, претендента на посаду головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, відділом з питань цивільного захисту Малинської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Мороз О.М.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мороз Олени Мирославівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».