Очищення влади

Інформація про результати перевірки щодо Романенко Н.Б.

12 травня 2017 року у відділі охорони здоров’я Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Романенко Надії Борисівни, претендента на посаду головного спеціаліста відділу охорони здоров’я Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, відділом охорони здоров’я Малинської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Романенко Н.Б.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Романенко Надії Борисівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».